Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23

NikFood


Zdroważywność Filet z Kurczaka w Sosie Pomidor155g

Filet z kurczaka w sosie pomidorowym to propozycja dla osób lubiących mięso. Opakowanie produktu zawiera wyłącznie pierś z kurczaka i sól, pozbawione jest natomiast jakichkolwiek sztucznych dodatków. W jego składzie nie znajdziemy także glutenu. Znikoma zawartość tłuszczów nasyconych to kolejny atut tego produktu. Idealny na wynos, doskonały do kanapek, a także sałatek. Nadaje się do spożycia bezpośredniego, jak również do pod..

Zdroważywność Filet z Kurczaka w Sosie własnym155g

Filet z kurczaka w sosie własnym to propozycja dla osób lubiących mięso. Opakowanie produktu zawiera wyłącznie pierś z kurczaka i sól, pozbawione jest natomiast jakichkolwiek sztucznych dodatków. W jego składzie nie znajdziemy także glutenu. Znikoma zawartość tłuszczów nasyconych to kolejny atut tego produktu. Idealny na wynos, doskonały do kanapek, a także sałatek. Nadaje się do spożycia bezpośredniego, jak również do podgrza..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.