Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23

Megabol


Megabol Biosterol 36kap Promocja

Megabol Biosterol 36kap

Cena: 12.00 zł 14.00 zł

Producent: MegabolBiosterol - opakowanie 36 kapsułek Środek stymulujący własną gospodarkę hormonalną.Właściwości preparatu:Biosterol® jest preparatem o wysokiej zawartości saponin steroidowych, przeznaczonym do wspomagania diety sportowców. Dobór związków, w tym pochodnych spirostanu, ukierunkowany został na działanie zwiększające produkcję testosteronu oraz stymulację aktywności psychicznej, która umożliwia realizowanie wyczer..

Megabol Creatine Alkaline 120kap Promocja

Megabol Creatine Alkaline 120kap

Cena: 22.00 zł 26.00 zł

Producent: Megabol CREATINE ALKALINE to pierwsza niezależna realizacja opisu patentowegoUS Pat. 6,399,661 opracowana przez polskich technologów i produkowana w kraju.Oryginalny produkt o potwierdzonej skuteczności, zarejestrowany przez Głównego Inspektora Sanitarnego, posiadający pozytywną opinię naukową CERTYFIKAT POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ CREATINE ALKALINE to najnowszej generacji suplement kreatynowy, sporządzony w ścisłej z..

Megabol DAA-Stin 90g Promocja

Megabol DAA-Stin 90g

Cena: 20.00 zł 24.00 zł

DAA (kwas D-asparaginowy) jest naturalnym składnikiem o dobrze poznanym procesie działania i skuteczności. Jest to prawoskrętna (D-) forma kwasu asparaginowego, która wg badań i obserwacji wykazuje znacznie większą aktywność anaboliczną w porównaniu z formą lewoskrętną (L-). DAA zwiększa sekrecję hormonów luteinizujących (LH), podnosząc poziom testosteronu. Oddziaływanie na poziomie gonad ma charakter androgenny. DAA dostarc..

Megabol Dibencozide Magnum 100cap Promocja

Megabol Dibencozide Magnum 100cap

Cena: 22.00 zł 26.00 zł

Producent :Megabol 5-deoxy-5-adenozylokobalamina. Działanie rozpoczyna się zwykle po kilku dniach stosowania. Niesterydowy czynnik metaboliczny pełniący rolę biosymulatora w procesie syntezy protein w rybosomach. Bierze udział w syntezie metioniny z homocysteiny oraz w syntezie tymidyny. Występuje jako czynnik przenoszący atom wodoru w reakcjach kwasów nukleinowych oraz w reakcjach transmetylacji. DIBENCOZIDE MAGNUM już po 10 g..

Megabol Egg Pro 300g folia Promocja

Megabol Egg Pro 300g folia

Cena: 34.00 zł 40.00 zł

Producent: Megabol EGG PRO™ Jednym z podstawowych zadań suplementacji sportowej pozostaje dostarczanie odpowiednich ilości białek (protein). Liczne badania oparte na określaniu bilansu azotowego w różnych grupach doświadczalnych, wskazały, że zapotrzebowanie na białko osoby trenującej dla powiększenia ogólnej masy mięśniowej jest od 3 do 5 razy wyższe niż u osoby nietrenującej. Zapotrzebowanie na energię (kalorie) u tych osó..

Megabol Flexit 400g Promocja

Megabol Flexit 400g

Cena: 29.00 zł 34.00 zł

 Flexit Megabol to najlepszy preparat wzmacniający tkanki stawów jaki można sobie wyobrazić. Jeśli ćwiczysz intensywnie twoje stawy narażone są na ekstremalnie duże przeciążenie. Moment obrotowy to iloczyn obciążenia i długości ramienia a to znaczy, że Twoje kości w miejscu zgięcia dźwigają wielokrotnie więcej niż widzisz na sztandze, dlatego właśnie tak często słyszysz o przeciążeniu stawu a proces powrotu do formy trwa nawe..

Megabol Gainer 737 3000g Promocja

Megabol Gainer 737 3000g

Cena: 48.00 zł 56.00 zł

Producent: Megabol --------WIĘCEJ SIŁY-------WIĘCEJ MASY----------Preparat klasy, 'gainer' podwyższona – 30% zawartość białka. Najbardziej aktualne opracowania dotyczące dietetyki sportowej zalecają taką właśnie ilość białka w preparatach białkowo-węglowodanowych.GAINER 737™ jest wynikiem wielomiesięcznych prac mających na celu zaprojektowanie produktu o pełnowartościowym aminogramie, w pełni przyswajalnego i optymalnie wykor..

Megabol Nitrogliceryna 600ml Promocja

Megabol Nitrogliceryna 600ml

Cena: 58.00 zł 68.00 zł

   Nitrogliceryna™:  NITROGLICERYNA nawet 40-krotnie  większa dawka glicerolu  niż w produktach proszkowych.   Sprawdzony w NITROX synergiczny zestaw wg dr Forta.   5000 mg AAKG w porcji.  Eksperymenty z zastosowaniem glicerolu w wspomaganiu sportowców sięgają lat 90-tych, to właśnie nasza firma przeprowadziła wtedy udane próby na Wojskowej Akademii Medycznej. Innowacyjny produkt Expander trafił w ręce wyczynowych sportowców...

Megabol Quatro Pro 1800g Promocja

Megabol Quatro Pro 1800g

Cena: 62.00 zł 73.00 zł

Quattro Pro econo™Kompleksowa odżywka wysokobiałkowa będąca źródłem pełnowartościowych protein o różnym czasie wchłaniania.Quattro PRO wskazana jest dla osób dążących do powiększenia masy mięśniowej, wymagających zwiększonej podaży wysokowartościowego białka.Quattro PRO jest symbolem znanym od kilkunastu lat, produkt ten stawia na pewne i sprawdzone rozwiązania - w tym na najbardziej uznany białkowy surowiec mleczny - WPC...

Megabol Quatro Pro 900g Promocja

Megabol Quatro Pro 900g

Cena: 31.00 zł 37.00 zł

Quattro Pro econo™Kompleksowa odżywka wysokobiałkowa będąca źródłem pełnowartościowych protein o różnym czasie wchłaniania.Quattro PRO wskazana jest dla osób dążących do powiększenia masy mięśniowej, wymagających zwiększonej podaży wysokowartościowego białka.Quattro PRO jest symbolem znanym od kilkunastu lat, produkt ten stawia na pewne i sprawdzone rozwiązania - w tym na najbardziej uznany białkowy surowiec mleczny - WPC...

Megabol Testosterol 250 30kap Promocja

Megabol Testosterol 250 30kap

Cena: 11.00 zł 13.00 zł

Producent: Megabol Testosterol™ 250 to preparat oparty o aktywne frakcje fitosteroli.Fitoterole są to związki chemiczne pochodne steranu, ich rdzeń stanowi 1,2-cyklopentanoperhydrofenantrenu. W klasyfikacji chemicznej fitosterole należą do sterydów - zawierają rdzeń steranowy z grupą wodorotlenową w pozycji 3 oraz łańcuch boczny w pozycji 17. Właściwości biologiczne steroli zależą od liczby i charakteru podstawników bocznych, ..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.