Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23

O Nas

Sklep

KoxBox powstał w 2015 roku. W swojej kadrze posiada w pełni wykwalifikowany personel, na który nasi klienci mogą zawsze liczyć. Nasze doświadczenie w wielu aspektach aktywności fizycznej, treningu personalnym i rehabilitacji stanowi podłoże do zapewnienia naszym klientom fachowej obsługi. 

W związku z jakością współczesnego pożywienia, która wciąż ulega pogorszeniu, suplementacja dodatkowych makro- i mikro-składników staje się niezbędne. Naszą ofertę kierujemy więc do wszystkich osób aktywnych fizycznie jak i umysłowo. W naszej ofercie znajdują się produkty oparte na najwyższej jakości składnikach pozytywnie wpływających na ludzkie zdrowie uzupełniając dietę w niezbędne składniki. 

KoxBox zajmuje się sprzedażą suplementów i sprzętu treningowego najlepszych marek. W swojej ofercie posiadamy zarówno bestsellery z najwyższej półki, jak i  produkty w przystępnych cenach - wszystko wyselekcjonowany przez nas doświadczony zespół.

Oferta KoxBox wciąż się rozwija, tak aby każdy z Państwa był w pełni zadowolony z zakupów w naszym sklepie. 

Firma

Sklep KoxBox prowadzony jest przez:

KoxBox Sp. z o.o.
ul. Klonowa 32
40-168 Katowice


NIP: 9542758761
REGON: 362640093

Zespół

Delfin Orłowski

Student Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, kierunku Turystyka i Rekreacja. Zdobyłem uprawnienia trenerskie Sportów Siłowych oraz Kinezykogerentoprofilaktyki. Interesuję się zagadnieniami związanymi ze kulturystyką oraz dietą i suplementacją. Od wielu lat uczę się i nadal poszerzam wiedzę na tematy związane ze sportami siłowymi a także doradzam w wielu kwestiach związanymi z moimi zainteresowaniami. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich suplementów – skontaktuj się ze mną.

Łukasz Kabelis-Szostakowski

Mgr fizjoterapii AWF w Katowicach, trener personalny IFBB ,trener personalny PZKFiTS instruktor kulturystyki,trener przygotowania motorycznego drugiego stopnia elitarnego  "EXOS" instruktor Flowin ,wykładowca kursów instruktorskich sportu kulturystyki dla AWF im.Jerzego Kukuczki w Katowicach, menager Centrum Zdrowia Sportu i Rekreacji "Fitness Fun", właściciel Centrum Edukacyjnego "Bodyshaping Academy", wykładowca studiów podyplomowych przedmiotu sporty siłowe na AWF w Katowicach, prezes Fundacji na rzecz rozwoju rehabilitacji dzieci i młodzieży "Schody do nieba".

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.