Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23

EthicSport


EthicSport Ferrosport 20sasz

EthicSport Ferrosport 20sasz

Cena: 42.99 zł

Ferrosport 20szszetek.Suplement diety. Żelazo jest jednym z podstawowych pierwiastków chemicznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest podstawowym składnikiem hemoglobiny i odpowiada m.in.. za przechowywanie i transportowanie tlenu w czerwonych krwinkach. Dlatego jego niedobór bardzo niekorzystnie wpływa na stan zdrowia i samopoczucia. Zawarty w produkcie kwas foliowy reguluje wzrost i funkcjonowanie kom..

EthicSport Fluid Motion 30kap

EthicSport Fluid Motion 30kap

Cena: 46.00 zł

Fluid Motion.Suplement diety. Produkt zawiera glukozaminę, siarczan chondroityny oraz bromelinę i kwas hialuronowy.  Glukozamina i chondroityna to podstawowe składniki wchodzące w skład chrząstki stawowej, wiązadeł i mazi stawowej. Są niezbędne dla prawidlowego ich dzialania (sprężystości i wytrzymałości), zapobiegają ich degeneracji. Stymulują odbudowę i regenerację chrząstki stawowej, tkanki łącznej, wiązadeł oraz ścię..

EthicSport Omnia 45kap

EthicSport Omnia 45kap

Cena: 44.00 zł

ETCHIC SPORT OMNIA.Suplement diety. OMNIA® aktywna formuła, to suplement diety w którego skład wchodzi wiele cennych składników odżywczych (witamin i minerałów), wspomagających funkcjonowanie organizmu. Zawiera większość minerałów i witamin uczestniczących w procesach przemiany materii, poprawiających metabolizmtłuszczów i białek, oraz zwiększjących odporność organizmu. Jedna tabletka zawiera optymalną ilość witamin n..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.