Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23

Dar Natury


ZdrowaŻywność Bazylia 25g Dary Natury

ZdrowaŻywność Bazylia 25g Dary Natury

Cena: 3.00 zł

Bazylią przyprawiamy sosy do spaghetti, ryby, potrawy duszone, potrawy z grzybów, zupy, sałatki, kurczaki, potrawy z jaj i ryżu. Można ją łączyć z innymi ziołami. Skład: bazylia 100% Masa netto: 25g ..

ZdrowaŻywność Goździki 30g Dary Natury

ZdrowaŻywność Goździki 30g Dary Natury

Cena: 8.20 zł

Goździki całe - przyprawy bez chemii Goździki to aromatyczna przyprawa używana do przyprawiania mięs, dziczyzny, ryb i marynat. Stosowane są też do wyrobów cukierniczych, dżemów, konfitur a także grzanego wina. Skład: goździki mielone 100% Masa netto: 30g Kraj pochodzenia: Brazylia ..

ZdrowaŻywność Lubczyk 20g Dar Natury

ZdrowaŻywność Lubczyk 20g Dar Natury

Cena: 3.51 zł

Lubczyk jest przyprawą bardzo mocną, dlatego stosuje się go w małych ilościach. Przyprawia się nim dania z fasoli, zupy jarzynowe, kartoflankę, rosoły, poprawia zapach mięsa. Skład: Lubczyk 100% Masa netto: 20g ..

ZdrowaŻywność Majeranek 15g Dary Natury

ZdrowaŻywność Majeranek 15g Dary Natury

Cena: 3.00 zł

Majeranek dodaje się głownie do kiełbas, tłustych mięs, pieczeni wieprzowej, baraniej, jagnięcej. Nadaje się wspaniale do przyprawiania zup jarzynowych, pomidorowych, ryb, pasztetów i omletów. Skład: majeranek 100% Masa netto: 15g ..

ZdrowaŻywność Pieprz Czarny Miel  50g Dary Natury

EKOLOGICZNY PIEPRZ CZARNY MIELONY Przyprawa powszechnie stosowana do zup, mięs, marynat, wędlin, nadaje się do przyprawiania surówek warzywnych.   Skład: pieprz czarny 100% Masa netto: 50g ..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.