Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

Tested

Tested Nutrition to producent, która bardzo rygorystycznie podchodzi do swoich produktów pod względem jakości. Stąd wzięła się jego nazwa. Jeśli zależy komuś na najlepszym składzie i jego pewności Tested Nutrition to strzał w 10.

Tested Anit Estro 120 tabl. Promocja

Tested Anit Estro 120 tabl.

Cena: 51.00 zł 73.00 zł

Tested Anit Estro to suplement mający wpływ na regulację działania gospodarki hormonalnej człowieka. Wyjątkowe połączenie bezpiecznych, roślinnych aktywatorów gwarantuje osiągnięcie umięśnienia poprzez obniżenie poziomu estrogenów w organizmie. Używając tego produktu można liczyć na szybkie uzyskanie twardych jak skała, budzących respekt mięśni.Korzyści:- Optymalizuje poziom estrogenów i testosteronu- Zwiększa siłę i masę mięśniową- Prz..

Tested GABA 120 tabl. Promocja

Tested GABA 120 tabl.

Cena: 25.00 zł 35.00 zł

Tested GABA to suplement dostarczający kwas γ-aminomasłowy, w dużych ilościach można znaleźć w podwzgórzu, co wskazuje na to, że ten aminokwas pełni kluczową rolę w funkcjonowaniu obszaru podwzgórze-przysadka mózgowa. Pierwszym podstawowym hormonem wyprodukowany i wydzielonym przez przysadkę mózgową jest hormon wzrostu, który jest szczególnie ważny dla sportowców. W kilku badaniach naukowych udowodniono niezwykły wpływ przyjmowania GABA..

Tested Omega 3-6-9 180 tabl. Promocja

Tested Omega 3-6-9 180 tabl.

Cena: 34.00 zł 48.00 zł

Kwasy tłuszczowe omega 3,6 i 9 powinny być nieodzownym elementem diety każdego sportowca. Tested Omega 3-6-9 to suplement, który powinien znaleźć się w szafce każdego ćwiczącego...

Tested Vitamin C 100 tabl. Promocja

Tested Vitamin C 100 tabl.

Cena: 18.00 zł 26.00 zł

Tested Vitamin C to produkt z dużą zawartością witaminy C. Za co odpowiada wit. C?  wpływa na wytwarzanie i zachowanie kolagenuułatwia i wspomaga gojenie się ran i złamańskutecznie hamuje tworzenie się siniakówhamuje powstanie krwotoków w tym krwawienia z dziąsełpodnosi odporność organizmu na zakażenia, chorobyskraca czas trwania zakażeniabierze udział w przemianach tyrozyny, jednego z 20 podstawowych aminokwasów białkowychdziała p..

Tested Vitamin D 90 tabl. Promocja

Tested Vitamin D 90 tabl.

Cena: 11.00 zł 16.00 zł

Witamina D odgrywa ważną rolę w normalnym funkcjonowaniu mięśni, kości i systemu immunologicznego. Często nazywana "witaminą sportowo hormonalną". Witamina D3 jest niemal niezbędnym dodatekiem dla każdego sportowca ze względu na pozytywny wpływ na zwiększenie naturalnego poziomu hormonalnego...

Tested Zinc Gluconate 250 tabl. Promocja

Tested Zinc Gluconate 250 tabl.

Cena: 20.00 zł 29.00 zł

Cynk to niezbędny składnik w syntezie białka oraz kwasów  nukleinowych, to odpowiedzialny za kurczliwość mięśni i tworzenie insuliny składnik. Pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową jednocześnie zapewniając prawidłowa czynność prostaty i narządów rozrodczych. Cynk jest niezbędny do utrzymania odpowiedniego dla organizmu stężenia witaminy A a także ma duży wpływ na czynności mózgu. Ogólna poprawa metabolizmu, przyśpieszenie goje..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.