Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

Olimp Sport Nutrition

OLIMP SPORT NUTRITION® to marka znana i rozpoznawalna na całym świecie. Jesteśmy największym producentem suplementów diety i odżywek w Polsce oraz czołowym producentem w Europie i na świecie. To, co odróżnia nas i nasze produkty od innych firm zajmujących się przeważnie tylko konfekcjonowaniem, to ogromna praktyka i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych, innowacyjnych, receptur w standardzie zakładu farmaceutycznego. OLIMP SPORT NUTRITION® to produkty wytwarzane w oparciu o najwyższej jakości, sprawdzone i przebadane komponenty. Wybierając odżywki i suplementy diety oznaczone naszą marką, możecie być pewni, że stosujecie jedynie pełnowartościowe i bezpieczne produkty, wolne od jakichkolwiek składników, choćby w najmniejszym stopniu zagrażających Waszemu zdrowiu.

Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate 700g

100% Natural Whey Protein Concentrate to dietetyczny środek o przeznaczeniu spożywczym. Zaopatrując się w białko przyczyniamy się do rozbudowy i utrzymania masy mięśniowej. Odżywka w wygodnym opakowaniu typu ZIP. ..

Warianty produktu:

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml Promocja

Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Cena: 113.00 zł 125.00 zł

MEGA DAWKA 7500 mg AAKG W AMPUŁCE! DOSKONAŁA PRZYSWAJALNOŚĆ! SZYBKA Absorbcja! Suplement diety zawierający potężną i niespotykaną dotąd dawkę 7500 mg wysoko przyswajalnego alfa-ketoglutaranu argininy (AAKG), uzupełniający dietę w L-argininę. Wykorzystuje nowatorską formułę Liquid Technology, która pozwala na natychmiastowe przyswojenie zawartych w formie płynnej składników aktywnych, bez opóźnienia typowego dla tabletek czy kapsułek. A ..

Olimp AAKG EXTREME 1250 MEGA CAPS 120 tabl. Promocja

Olimp AAKG EXTREME 1250 MEGA CAPS 120 tabl.

Cena: 50.00 zł 56.00 zł

AAKG - MĘSKI AMINOKWAS! Po raz pierwszy na rynku, najwyższej jakości AAKG w zawrotnie wysokiej, niespotykanej dotąd dawce 1250 mg w jednej kapsułce Mega Caps®/Mega Capsules®.AAKG Extreme w formie dobrze przyswajalnego alfa ketoglutaranu argininy (AAKG) uzupełnia dietę w L-argininę.Arginina jest składnikiem pokarmowym, z którego powstają w organizmie związki aktywne biologiczne takie jak np. tlenek azotu (NO). Ponadto arginina służy jako..

Olimp AAKG EXTREME 1250 MEGA CAPS 300 tabl. Promocja

Olimp AAKG EXTREME 1250 MEGA CAPS 300 tabl.

Cena: 117.00 zł 130.00 zł

AAKG - MĘSKI AMINOKWAS! Po raz pierwszy na rynku, najwyższej jakości AAKG w zawrotnie wysokiej, niespotykanej dotąd dawce 1250 mg w jednej kapsułce Mega Caps®/Mega Capsules®.AAKG Extreme w formie dobrze przyswajalnego alfa ketoglutaranu argininy (AAKG) uzupełnia dietę w L-argininę.Arginina jest składnikiem pokarmowym, z którego powstają w organizmie związki aktywne biologiczne takie jak np. tlenek azotu (NO). Ponadto arginina służy jako..

Olimp ALA 200 120 tabl. Promocja

Olimp ALA 200 120 tabl.

Cena: 40.00 zł 44.00 zł

Preparat uzupełniający dietę w wysokiej jakości kwas alfa liponowy, przeznaczony dla osób dążących do usprawnienia pracy serca, narządu wzroku i wątroby, a także poprawy wydolności organizmu oraz ochrony przed niekorzystnymi skutkami utleniania...

Olimp AMINO EAAnabol XPLODE 520g Promocja

Olimp AMINO EAAnabol XPLODE 520g

Cena: 80.00 zł 89.00 zł

DOSKONAŁA FORMUŁA, POTĘŻNE DAWKI, PYSZNY SMAK TO DOMENY PRODUKTÓW Z SERII XPLODE™!Xplode™ to seria suplementów oparta wyłącznie na absolutnie innowacyjnych produktach, zaprojektowanych dla osób o bezkompromisowych wymaganiach. Unikatowy skład tych suplementów jest wynikiem starań naukowców z laboratoriów Olimp®, opierających się w projektowaniu każdego produktu, na najnowszych badaniach w zakresie diety i suplementacji sportowców i osób..

Warianty produktu:

Olimp ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS 30 tabl. blister Promocja

Olimp ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS 30 tabl. blister

Cena: 6.00 zł 7.00 zł

ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® Suplement diety zawierający kompleks peptydów i wolnych aminokwasów w postaci kapsułek, z dodatkową rezerwą aminokwasów rozgałęzionych BCAA i tauryny oraz witaminy B6. Preparat szczególnie polecany dla sportowców dyscyplin siłowych budujących masę mięśniową i kulturystów, maratończyków, wieloboistów i sportowców wszystkich dyscyplin wymagających zwiększonej dawki energii oraz rekonwalescentó..

Olimp ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS 400 tabl.

ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® Suplement diety zawierający kompleks peptydów i wolnych aminokwasów w postaci kapsułek, z dodatkową rezerwą aminokwasów rozgałęzionych BCAA i tauryny oraz witaminy B6. Preparat szczególnie polecany dla sportowców dyscyplin siłowych budujących masę mięśniową i kulturystów, maratończyków, wieloboistów i sportowców wszystkich dyscyplin wymagających zwiększonej dawki energii oraz rekonwales..

Olimp ANTI-OX power blend 60 tabl.

Olimp ANTI-OX power blend 60 tabl.

Cena: 68.00 zł

ANTI-OX power blend™ Mega Caps®/Mega Capsules® - POTĘGA NAJSKUTECZNIEJSZYCH ANTYOKSYDANTÓW TWOJA DIETA NIE JEST IDEALNA? JESZ MAŁO WARZYW I OWOCÓW? CIĘŻKO TRENUJESZ I STARASZ SIĘ BYĆ CORAZ LEPSZY? ANTI-OX power blend™ Mega Caps®/Mega Capsules® - TWOJA NIEZNISZCZALNA ZBROJA ANTYOKSYDACYJNA Umiarkowany wysiłek fizyczny służy naszemu zdrowiu, jeśli jednak treningi stają się cięższe, w organizmie zaczynają kumu..

Olimp ARGI POWER 1500 MEGA CAPS 120 tabl. Promocja

Olimp ARGI POWER 1500 MEGA CAPS 120 tabl.

Cena: 49.00 zł 54.00 zł

Poczuj MEGA dawkę! ARGI POWER™ 1500 MEGA CAPS®MEGA CAPSULES® to aż 1500 mg najwyższej jakości czystej farmaceutycznej L-argininy HCl w 1 kapsułce!!!Jak działa i czemu służy L-arginina HCl?L-arginina – składnik pokarmowy , z którego powstają w organizmie ważne związki aktywne biologicznie takie jak np. tlenek azotu (NO). Ponadto arginina służy jako dawca grupy formamidynowej w biosyntezie kreatyny.Argi Power™ Mega Caps®/Mega Capsules® do..

Olimp Ashwagandha PREMIUM 30 tabl.

Olimp Ashwagandha PREMIUM 30 tabl.

Cena: 27.86 zł

Ashwagandha PREMIUM to suplement diety w kapsułkach zawierający ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera L.). Ashwagandha ma korzystny wpływ na budowanie odporności organizmu na czynniki stresowe...

Olimp BCAA 4:1:1 Xplode Powder 500g

Olimp BCAA 4:1:1 Xplode Powder 500g

Cena: 98.10 zł

BCAA Xplode Powder® 4:1:1 to:- 4-krotnie wyższy stosunek leucyny do izoleucyny i waliny 4:1:1- 90% koncentracja aminokwasów w każdej porcji- aż 4500 mg aminokwasów w porcji- EXTRA rozpuszczalność- doskonałe smaki- 100 porcji w opakowaniu- ekonomia stosowania (1 opakowanie to nawet 3 miesiące suplementacji)BCAA to aminokwasy rozgałęzione - branched chain amino acids, posiadające rozgałęziony boczny łańcuch alifatyczny. W grupie aminokwas..

Warianty produktu:

Olimp BCAA MEGA CAPS blister 30 tabl. Promocja

Olimp BCAA MEGA CAPS blister 30 tabl.

Cena: 9.00 zł 10.00 zł

POTĘŻNA DAWKA AMINOKWASÓW ROZGAŁĘZIONYCH!BCAA MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® - 1100 mg BCAA w 1 KAPSUŁCE!!! KAŻDA KAPSUŁKA Olimp BCAA MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® ZAWIERA PONAD DWA RAZY WIĘCEJ AMINOKWASÓW BCAA NIŻ NIEKTÓRE PRODUKTY KONKURENCYJNE! SPRAWDŻ!BCAA MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES®- wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 ..

Olimp BCAA Xplode Powder 500g

Olimp BCAA Xplode Powder 500g

Cena: 89.95 zł

BCAA Xplode® to ekstremalna dawka – aż 6000mg najczystszych, krystalicznych aminokwasów BCAA w porcji - to absolutny rekord! Aminokwasy BCAA to podstawowy składnik mięśni, stanowiący blisko 40% ich suchej masy! BCAA Xplode® to niezbędne anaboliczne cegły, które pozwolą Ci zbudować twarde jak skała mięśnie. Wolne formy aminokwasów BCAA wchłaniają się od razu do krwioobiegu, ponieważ nie muszą podlegać procesom trawienia, tak jak białko p..

Warianty produktu:

Olimp BETA-ALANINE Xplode Powder 420g

Olimp BETA-ALANINE Xplode Powder 420g

Cena: 65.00 zł

4...3...2...1...0... XPLODE !  DOSKONAŁA FORMUŁA, POTĘŻNE DAWKI, PYSZNY SMAK ALE PRZEDE WSZYSTKIM KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE… TO DOMENY PRODUKTÓW Z SERII XPLODE™! Xplode™ to seria suplementów oparta wyłącznie na absolutnie innowacyjnych produktach, zaprojektowanych dla osób o bezkompromisowych wymaganiach. Unikatowy skład tych suplementów jest wynikiem starań naukowców z laboratoriów Olimp®, opierających się w projektowan..

Olimp CARBO-NOX 1000g Promocja

Olimp CARBO-NOX 1000g

Cena: 17.00 zł 19.00 zł

Preparat dostarcza energii niezbędnej do wykonywania wysiłku oraz utraconej podczas treningu! Następca Olimp Carbo® - najlepszego preparatu węglowodanowego ostatnich kilkunastu lat. Jeszcze lepszy, wzbogacony skład! Carbonox™ w najważniejszych chwilach… ENERGII CI NIE ZABRAKNIE!Carbonox™ - unikalność składu oparta na najskuteczniejszych źródłach węglowodanów.  Carbonox™ opiera się na starannie zestawionych źródłach węglow..

Warianty produktu:

Olimp CHELA-MIN SPORT FORMULA MEGA CAPS 60 tabl. Promocja

Olimp CHELA-MIN SPORT FORMULA MEGA CAPS 60 tabl.

Cena: 23.00 zł 25.00 zł

Suplement diety dla sportowców.POTĘŻNY SPORTOWY KOMPLEX MINERAŁÓW!!! UNIKALNA FORMUŁA PODANIA -MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® W BLISTRACH!!!PREPARAT UNIKALNY!- ZAWIERA OPATENTOWANE FORMY MINERAŁÓW CHELATOWANYCH –ALBION® - NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNĄ FORMĘ MINERAŁÓWOLIMP CHELA-MIN Sport Formula® Mega Caps®/Mega Capsules® to specjalnie opracowana kompozycja 11 minerałów w z wysoko przyswajalnymi, najwyższej jakości składnikami mineralnymi w formie ..

Olimp CHELA-MZB SPORT FORMULA MEGA CAPS 60 tabl. Promocja

Olimp CHELA-MZB SPORT FORMULA MEGA CAPS 60 tabl.

Cena: 35.00 zł 39.00 zł

Olimp Chela-MZB® Mega Caps®/Mega Capsules® to kompozycję wysoko przyswajalnych form magnezu i cynkuw postaci chelatów aminokwasowych ALBION®  oraz witaminę B6.Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i sprzyja redukcji zmęczenia. Badania naukowe udowodniły, że magnez: pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni; przyczynia się do prawidłowego funkcjonowaniea układu nerwowego, uczestniczy w utrzymaniu prawidłowych funkc..

Olimp CREATINE 1000 300 tabl. Promocja

Olimp CREATINE 1000 300 tabl.

Cena: 59.00 zł 65.00 zł

OLIMP KREATYNA 1000 jest preparatem w postaci tabletek, zawierającym kreatynę. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Odpowiednie uzupełnienie poziomu kreatyny zwiększa zawartość fosfokreatyny, umożliwiając szybką resyntezę ATP - bezpośredniego źródła energii, co przyczynia się do podniesienia intensywności i wydajności pracy mięśni. Dynamikę działania preparatu poprawia obecność sorbitolu, który..

Olimp Creatine 1250 Mega Caps 400 tabl.

Olimp Creatine 1250 Mega Caps 400 tabl.

Cena: 74.70 zł

Olimp Creatine 1250 Mega Caps to suplement diety oparty na wysokomikronizowanej kreatynie, która jest najlepiej przyswajalną postacią kreatyny.  Odżywka powoduje: - szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii) - znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała - działanie antykataboliczne - zwiększone uenergetycznienie organizmu 1 kapsułka preparatu zawiera 1250 mg ! najwyższej jakości mikronizowanej kreatyny...

Olimp CREATINE MAGNA POWER MEGA CAPS 120 tabl. Promocja

Olimp CREATINE MAGNA POWER MEGA CAPS 120 tabl.

Cena: 54.00 zł 60.00 zł

NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNA KREATYNA NA ŚWIECIE jeszcze nigdy kreatyna nie była tak silna, anaboliczna i kreatywna Problem: Wiesz, że kreatyna podnosi siłę, zwiększa masę mięśniową i ma rozległy wpływ na rozmaite czynności organizmu, jednak nigdy do końca nie byłeś zadowolony z dotąd stosowanych form kreatyny?Cóż - dotąd nie było na naszym rynku produktu, który zawierałby tylko OPATENTOWANY przez Albion Laboratories®, udowodniony w bad..

Olimp CREATINE MAGNA POWER MEGA CAPS blister 30kap Promocja

Olimp CREATINE MAGNA POWER MEGA CAPS blister 30kap

Cena: 16.00 zł 18.00 zł

NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNA KREATYNA NA ŚWIECIE jeszcze nigdy kreatyna nie była tak silna, anaboliczna i kreatywna Problem: Wiesz, że kreatyna podnosi siłę, zwiększa masę mięśniową i ma rozległy wpływ na rozmaite czynności organizmu, jednak nigdy do końca nie byłeś zadowolony z dotąd stosowanych form kreatyny?Cóż - dotąd nie było na naszym rynku produktu, który zawierałby tylko OPATENTOWANY przez Albion Laboratories®, udowodniony w bad..

Olimp CREATINE MONO POWER XPLODE 220g Promocja

Olimp CREATINE MONO POWER XPLODE 220g

Cena: 18.00 zł 20.00 zł

Najbardziej zaawansowany produkt bazujący na monohydracie kreatyny.Niespotykana dotąd skuteczność!LET YOUR MUSCLES BE PROFESSIONAL!W świecie współczesnej suplementacji w sporcie można odnieść wrażenie, że powiedziano już wszystko, a nasza wiedza osiągnęła pełnię, zwłaszcza, jeśli chodzi o stosowanie produktów bazujących na monohydracie kreatyny, jednym z najlepiej przebadanych pod tym kątem związków wykorzystywanych we wspomaganiu wysił..

Olimp Creatine Monohydrate Powder 550g Promocja

Olimp Creatine Monohydrate Powder 550g

Cena: 45.00 zł 50.00 zł

Koncentrat w proszku OLIMP KREATYNA POWDER (CREATINE MONOHYDRATE) jest preparatem dietetycznym zawierającym kreatynę w proszku. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Odpowiednie uzupełnienie poziomu kreatyny w organiźmie zwiększa zawartość fosfokreatyny, umożliwiając szybką resyntezę ATP - bezpośredniego źródła energii, co przyczynia się do podniesienia intensywności i wydajności pracy mięśni. W..

Olimp CREATINE MONOHYDRATE Powder Creapure 500g Promocja

Olimp CREATINE MONOHYDRATE Powder Creapure 500g

Cena: 61.00 zł 68.00 zł

Creatine Monohydrate Powder Creapure®. Suplement diety zawierający mikronizowany monohydrat kreatyny w proszku.Preparat uzupełniający dietę w kreatynę. W tkance mięśniowej kreatyna ulega przemianom w fosfokreatynę, która magazynuje bogatoenergetyczne rodniki fosforanowe i dystrybuuje je do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. Konsumpcja kreatyny przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych, powtarz..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.