Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

Nutrend

Firma Nutrend produkuje odżywki i suplementy diety dla sportowców oraz środki spożywcze dla osób aktywnych od 1993 r. Jej siedziba znajduje się w Ołomuńcu w Czechach. Znaczna część asortymentu jest kierowana do osób trenujących wyczynowo kładziony, więc celem marki jest skuteczność działania oraz najwyższa jakość użytych składników. Produkty nie zawierają substancji znajdujących się na liście WADA, a surowce nabywane są wyłącznie od sprawdzonych w wieloletniej współpracy dostawców, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo ich stosowania.

Nutrend Flexit 400g

Nutrend Flexit 400g

Cena: 43.50 zł

Nutrend Flexit Drink to jeden z najlepszych preparatów o dużej skuteczności regeneracji oraz ochrony stawów, więzadeł, torebek stawowych, chrząstek i ścięgien. Flexit zawiera podstawowe, które budują i poprawiają funkcjonowanie stawów, są to:  siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, białka i peptydy kolagenowe, aminokwasy, a także witaminy: C, B6 stymulujące regenerację tkanki łącznej, kwas hialuronowy - nawilżający przestrzen..

Warianty produktu:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.