Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

Muscle Pharm

Założona w roku 2008 firma MusclePharm to firma zdrowego trybu życia! MusclePharm opracowuje i produkuje suplementy diety dla sportowców i ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Suplementy MusclePharm sprzyjają przyrostowi masy mięśniowej, obniżeniu wagi i polepszeniu kondycji fizycznej. Wszystkie produkty, w tym serie Arnold Series i FitMiss, są opracowane przez naukowców zajmujących czołowe miejsca w dziedzinie produkcji odżywek dla sportowców.

Musclepharm 1 Amino 804g

Musclepharm 1 Amino 804g

Cena: 118.00 zł

Musclepharm 1 Amino to produkt opatentowany i stworzony przez naukowców dla sportowców każdej dyscypliny. Amino szybko się wchłania i przynosi natychmiastowy efekt w postaci przyrostu wytrzymałości i siły. Dzięki zawartym w nim składnikom wspomaga budowę mięśni i przed ciężkim treningiem, a także po nim i w dniu nietreningowym gwarantuje moc wolnych form aminokwasów BCAA oraz gwarantuje równowagę elektrolitów w całym Twoim organizmie. T..

Warianty produktu:

Musclepharm Assault XT 435g Promocja

Musclepharm Assault XT 435g

Cena: 69.00 zł 75.00 zł

Assault XT to produkt, który dostarczy ci powera, który jest niezbędny podczas ciężkich treningów podczas których Twoje ciało i organizm pracuje na wysokich obrotach! Jedna porcja tego genialnego produktu o nowej recepturze podnosi poziom energii, siłę oraz wytrzymałość, poprawia koncentracje, skupienie i Twoją wydolność podczas treningów ponadto zbawiennie wpływa na procesy regeneracyjne i wspiera budowę masy mięśniowej jednocześnie sp..

Warianty produktu:

Musclepharm BCAA 3:1:2 215g

Musclepharm BCAA 3:1:2 215g

Cena: 69.00 zł

Musclepharm BCAA 3:1:2 to właśnie to czego potrzebuje twój organizm ! Dzięki zastosowaniu BCAA w formule 3:1:2 aminokwasy są dostarczane równomiernie od początku do samego końca treningu. Ta specjalna formuła dostarcza więcej leucyny i waliny niż izoleucyny. Takie zestawienie BCAA zapewnia silniejszy proces regeneracji i szybszy wzrost czystej masy mięśniowej...

Warianty produktu:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.