Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

MaxMedical

MaxMedical jest młodą dynamicznie rozwijająca się firmą działającą głównie na Polskim rynku farmaceutycznym, dewizą naszej działalności jest dostarczanie produktów o najwyższej możliwej jakości w celu zaspokojenia wysokich wymagań polskich pacjentów.

 Maści Polskie Maść z arniką i nagietkiem 100 ml

Ze względu na wyjątkowe składniki zawarte w preparacie oraz właściwości łagodzące i kojące, maść polecana jest w szczególności do stosowania w celu pielęgnacji skóry np.: przy obrzękach i stłuczeniach. Maść o działaniu relaksującym, przeznaczona do masażu. ..

Maści Polskie Maść rozgrzewająca z żywokostem 100 ml

Ze względu na wyjątkowe składniki zawarte w preparacie oraz właściwości łagodzące i kojące, maść polecana jest w  szczególności do stosowania w celu pielęgnacji i regeneracji skóry np.: w okolicach mięśni i stawów przy przemęczeniu i nadmiernym wysiłku. Maść o działaniu rozgrzewającym, relaksującym, przeznaczona do masażu. ..

Maści Polskie Maść z żywokostem 100 ml

Maści Polskie Maść z żywokostem 100 ml

Cena: 14.81 zł

Ze względu na wyjątkowe składniki zawarte w preparacie oraz właściwości łagodzące i kojące, maść polecana jest w szczególności do stosowania w celu pielęgnacji i regeneracji skóry np.: w okolicach mięśni i stawów przy przemęczeniu i nadmiernym wysiłku oraz przy podrażnieniach wywołanych czynnikami zewnętrznymi. Maść o działaniu relaksującym, przeznaczona do masażu. ..

OCTAMAX ACTIVE ŻEL 100ml

OCTAMAX ACTIVE ŻEL 100ml

Cena: 12.53 zł

OCTAMAX ACTIVE w swoim składzie zawiera składniki:- Octanowinian glinu- Żywokost- Arnika- Kasztanowiec- NagietekZe względu na wyjątkowe składniki zawarte w preparacie, oraz właściwości łagodzące i kojące, żel polecany jest w szczególności do stosowania w celu pielęgnacji skóry np.: przy obrzęku, stłuczeniach. Żel o działaniu relaksującym i rozluźniającym, przeznaczony do masażu. ..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.