Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

Man Sports

Man Sports to firma założona w Dallas. Oferuje suplementy dla osób aktywnych fizycznie.

MAN ISO-Amino 210g

MAN ISO-Amino 210g

Cena: 75.00 zł

ISO-amino to 5 g czystych, izolowanych aminokwasów BCAA w każdej porcji - ich czystość została potwierdzona naukowo. BCAA w ISO-amino występują w najpopularniejszych proporcjach czyli 2:1:1. Produkt nie zawiera żadnych wypełniaczy, barwników ani innych zbędnych dodatków. Aminokwasy BCAA odpowiedzialne są za regenerację potreningową oraz za hamowanie katabolizmu. Dzięki nim zachowasz maksmymalną ilość mieśni podczas redukcji, natomaist p..

Warianty produktu:

MAN LEAN PH.D 90 tabl.

MAN LEAN PH.D 90 tabl.

Cena: 140.00 zł

MAN LEAN PH.D to inteligentny termogenik który został specjalnie zaprojektowany tak by brać pod uwagę wiele obszarów diety które moga wpłynąć na nasz końcowy wynik. Pobudzające działanie, dzięki któremu mamy energię przez cały dzień oraz jesteśmy w pełni skupieni i skoncentrowani, pozwala nam łatwiej brnąć przez nasz proces odchudzania!LEAN PH.D to zasadniczo dwa produkty w jednym - silny termogenik w połączeniu z substancjami nootropow..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.