Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

FITMISS

Fitmiss to suplementy tworzone specjalnie dla aktywnych kobiet. Skład produktów tego producenta to zawsze najlepiej dobrane składniki.

FITMISS Balance 120 tabl.

FITMISS Balance 120 tabl.

Cena: 88.00 zł

FITMISS Balance to suplement diety opracowany i stworzony z myślą o aktywnych kobietach. Zawiera 24 witaminy i minerały, pomaga w zrzuceniu i utrzymaniu idealnej wagi ciała a także zwiększa odporność i zbawiennie wpływa na trawienie...

FITMISS Cleanse 60 tabl.

FITMISS Cleanse 60 tabl.

Cena: 65.00 zł

Produkt został stworzony po to aby pomóc kobietom wyzbyć się z organizmu szkodliwych toksyn, które mogą negatywnie wpływać na organizm.FITMISS Cleanse wspomaga naturalną detoksykacje i sprawia, że toksyny które dostają się do organizmu przez jedzenie, powietrze, a także w wyniku stresu są szkodliwe dla ciała w mniejszym stopniu i szybciej się ulatniają!..

FITMISS Delight 907g

FITMISS Delight 907g

Cena: 115.00 zł

Shake specjalnie zaprojektowany dla kobiet ! - Przepyszny, odżywczy, sycący i bez glutenu!- Mieszanka bogata w białko, dostarczająca wysokiej jakości kalorii i pomagająca w redukcji wagi- Zawiera najnowszą innowację w dziedzinie redukcji wagi - Solathin® - która pozwala na szybsze osiągnięcie uczucia sytości- Zawiera niezbędne witaminy i minerały, abyś czuła się zdrowa i pełna energiiFitMiss Delight to niezbędne składniki odżywcze oraz ..

Warianty produktu:

FITMISS Tone 60tabl.

FITMISS Tone 60tabl.

Cena: 65.00 zł

FITMISS Tone jest to świetny produkt zaprojektowany specjalnie dla kobiet. Preparat ten poprawia działanie wszystkich układów i narządów, zmniejsza prawdopodobieństwo zachorowania na raka i ma lekki efekt spalania tłuszczu. Każda kobieta chce mieć idealną figurę. Jest to zupełnie naturalne pragnienie pięknej połowy ludzkości a bardzo skuteczny produkt FITMISS Tone ma na celu pomóc w jego realizacji.FITMISS Tone jest kompletnym źródłem o..

FITMISS Tyte 60tabl.

FITMISS Tyte 60tabl.

Cena: 45.00 zł

Nadmierne gromadzenie się wody w organizmie to problem który dotyczy dużej grupy kobiet i może negatywnie wpływać na wizualne efekty starań o idealną sylwetkę i walkę ze zbędnymi kilogramami. FITMISS Tyte to preparat diuretyczny, który nie tylko skutecznie pomoże Ci zwalczyć nagromadzoną wodę podskórną w Twoim organizmie, ale także pomoże w utrzymaniu prawidłowej gospodarki wodnej Twojego organizmu!Reasumując FITMISS Tyte:pomaga usunąć ..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.