Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

Dedicated Nutrition

Dedicated Nutrition to najwyższej klasy suplementy diety prosto z USA. Ich innowacyjny i przemyślany skład należy do najlepszych na rynku.

Dedicated BCAA Sensation V.2 345g Promocja

Dedicated BCAA Sensation V.2 345g

Cena: 66.00 zł 88.00 zł

BCAA Sensation z firmy Dedicated Nutrition ten produkt jest wynikiem długich badań naukowych, którzy chcąc stworzyć perfekcyjny produkt stworzyli BCAA Sensation! Podczas wzmożonego treningu zapotrzebowanie na składniki odżywcze wzrasta co za tym idzie aminokwasy rozgałęzione - BCAA - są absolutnie niezbędne do prawidłowego zainicjowania syntezy białka, procesu który prowadzi do rozwoju tkanki mięśniowej. Najefektywniejsze, najszybsze i ..

Warianty produktu:

Dedicated Dominate V.2 180 tabl. Promocja

Dedicated Dominate V.2 180 tabl.

Cena: 94.00 zł 125.00 zł

Dedicated Dominate V.2 to  najwyższej jakości suplement diety, który wspomaga produkcję hormonów anabolicznych. Innowacyjna receptura nie tylko w drastyczny sposób podnosi poziom testosteronu i GH, ale kontroluje również poziom estrogenu. Dedicated Dominate V2 stanowi bodziec dla organizmu pobudzając jego procesy anaboliczne...

Dedicated Enigma 50tabl. Promocja

Dedicated Enigma 50tabl.

Cena: 111.00 zł 148.00 zł

ENIGMA, to produkt bazujący na Epicatechinie izolowanej z zielonej herbaty. Nazwa produktu nie została dodana przypadkowo. Enigma przełamuje wszelkie schematy i limitacje genetyczne co pozwala na uwolnienie ogromnego potencjału anabolicznego!Epicatechina - jeden z najbardziej anabolicznych składników matki natury.Niestety, większość produktów zawierających ten składnik nie zawiera wystarczającej ilości tego komponentu przez co ich skute..

Dedicated Epic 550g Promocja

Dedicated Epic 550g

Cena: 89.00 zł 118.00 zł

Dedicated EPIC V.2 jest najlepszym i najbardziej anabolicznym produktem, wzmacniający mięśnie, wydajność organizmu. Niesamowicie zwiększa produkcję azotu, co skutkuje niesamowitą pompą mięśniową. Nowe składniki EPIC V.2 zapewnia jeszcze szybszy i bardziej wydajny efekt wzrostu masy mięśniowej niż stary poprzednik. EPIC V.2 ™ posiada jedynie najwyższej w swojej klasie składniki, które nie znajdziesz w innych produktach.Korzyści:- Najwyżs..

Warianty produktu:

Dedicated Joint 180 tabl. Promocja

Dedicated Joint 180 tabl.

Cena: 62.00 zł 83.00 zł

Dedicated Joint ten produkt to doskonała formuła, wspomagająca cały aparat kostno-stawowy Twojego organizmu! Produkt jest idealny dla osób które uprawiają sporty siłowe. Innowacyjny skład produktu, który zawiera takie składniki jak Cissus Quadrangularis (który przewyższa inne substancje dostępne na rynku), bioperynę i kurkuminę wspomaga szybsze przyswajanie substancji aktywnych.Suplement może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i k..

Dedicated PACK 50 saszetek. Promocja

Dedicated PACK 50 saszetek.

Cena: 104.00 zł 138.00 zł

Dedicated Pack to kompleksowy suplement dbający o wsparcie dobrego stanu psycho-fizycznego organizmu. Odpowiednia suplementacja witaminami i minerałami jest fundamentem zdrowego funkcjonowania organizmu. Osoby ćwiczące na pewno docenią prawidłowe działanie organizmu  podczas budowania masy mięśniowej, spalanie tłuszczu lub treningu wytrzymałościowego. Składniki suplementu:AM - kompleks witamin i składników mineralnych, kompleks kw..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.