Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

BSN

BSN to suplementy najwyższej jakości. Założona na początku XXI wieku, od tamtej pory należy do najlepszych na świecie.

BSN Amino X 435g

BSN Amino X 435g

Cena: 76.00 zł

Przez lata firma BSN Nutrition wprowadzała na światowy rynek suplementów szereg najnowocześniejszych produktów wspomagających budowę masy mięśniowej, zwiększających wytrzymałość, siłę. Nieskończona pogoń za tworzeniem innowacyjnych i wyjątkowych produktów po raz kolejny doprowadziła firmę BSN Nutrition do stworzenia niezwykłego suplementu, który tym samym podkreśla wejście firmy na rynek aminokwasów BCAA.Amino X to najnowszy przełomowy ..

Warianty produktu:

BSN BCAA DNA 200g

BSN BCAA DNA 200g

Cena: 75.00 zł

Uzupełnij swój zestaw suplementów o nową serię BSN DNA. Leucyna, izoleucyna i walina są często łączone i określane mianem aminokwasów rozgałęzionych, w skrócie BCAA. Są one niezbędne w naszej diecie. BSN BCAA DNA zapewnia 5g aminokwasów rozgałęzionych na porcję. Badania wykazują, że bezsmakowe produkty aminokwasowe działają w sposób najlepszy. BSN DNA BCAA to optymalna propocrja aminokwasów 2:1:1 (dla l-leucyny, l-izoleucyny oraz l-wali..

BSN NO-Xplode 3,0 1000g

BSN NO-Xplode 3,0 1000g

Cena: 140.00 zł

Legendarna receptura ! NO-Xplode zapewnia w bardzo krótkim czasie przypływ energii bardzo potrzebnej do wykonania solidnego treningu, zwiększa rozmiar mięśni powodując lepszą pompę mięśniową, poprawia wydajność i parametry wysiłkowe, zwiększa skupienie na treningu.Tyle cech w jednym produkcie ! Korzyści:    zwiększa koncentrację,    wywołuje efekt pompy mięśniowej    wzrost siły  &..

Warianty produktu:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.