Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

Arnold Series

Arnold Series by Muscle Pharm to oddzielna marka sygnowana nazwiskiem najbardziej znanego kulturysty. Powstała we współpracy z MusclePharm.

Arnold Schwarzenegger Series Iron CRE3 123g

Arnold Schwarzenegger Series Iron CRE3 123g

Cena: 62.00 zł

Niezwykle silny suplement diety modyfikowany z poziomu molekularnego. Azotan kreatyny wspomaga syntezę białek co przyczynia się do rozbudowy masy mięśniowej. Iron CRE3 to najnowocześniejszy suplement przyczyniający się do:Wzrostu siłyWzrostu wytrzymałościWzrostu mocy treningowej..

Warianty produktu:

Arnold Schwarzenegger Series Iron Pack 30 saszetek.

Iron Pack specjalny suplement diety mający za zadanie uzupełnić braki witamin i minerałów.Korzyści:Lepsza regeneracja.Wzrost wydajności.Wsparcie w rozbudowie masy mięśniowej.Alpha Male Performance Blend - wspomaga podnoszenie poziomu testosteronu.Fish Oil - zdrowe tłuszcze mające wpływ na ogólne zdrowie.Liver Tab Complex - Zawiera ważne aminokwasy i kluczowe witaminy i minerały. Joint Performance Blend - Pomaga w utrzymaniu dobrej kondy..

Arnold Series Iron Whey 2270g + Shaker Gratis!

  ARNOLD SCHWARZENEGGER IRON WHEY   Profesjonalna odżywka białkowa firmowana i polecana przez siedmiokrotnego Mr Olympia, Arnolda Schwarzenegger'a.To najwyższej jakości preparat, w którego skład wchodzą:mikrofiltrowane hydrolizatizolat białek serwatkowychkoncentrat białek serwatkowychSkładniki zostały dobrane w ten sposób aby zapewnić najlepsze korzyści dla osób korzystających z suplementu diety.     &..

Warianty produktu:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.