Masz pytania - dzwoń
32-739-04-23 662-072-266

Amarok Nutrition

Linia Amarok Nutrition uwzględnia wszystkie potrzeby aktywnych osób, w szczególności zaś dedykowana jest zawodnikom uprawiającym treningi typu CrossFit, Street Workout, Sztuk Walki i sportów wytrzymałościowo - siłowych. Linia Amarok to zaledwie kilka produktów, jednak opracowanych w taki sposób by każdy z nich działał zupełnie samodzielnie, i ujawniał swój pełny potencjał w połączeniu z pozostałymi. To proste, skuteczne i sprawdzone formuły - skomponowane dla efektywnego działania, nie dla pseudonaukowych wywodów i ilości stron jakie mogą zająć opisy poszczególnych składników.

Amarok Basic AAKG 240g Promocja

Amarok Basic AAKG 240g

Cena: 55.00 zł 69.00 zł

Maksymalna pompa i dotlenienie pracujących mieśni to główne korzysci wynikające ze stosowania AAKG, które jest bardzo silnym prekursorem tlenku azotu.Bardzo szybkie i odczywalne powiększenie drożności naczyń krwionośnych wywołuje miłe dla oka "napompowanie" mięśni - jednak to tylko efekt uboczny prawdziwych korzyści. Lepszy przepływ krwi zapewnia bowiem maksymalne nasycenie tlenem i składnikami odżywczymi, co przekłada się na jakość tre..

Warianty produktu:

Amarok Basic B-Alanine 240g Promocja

Amarok Basic B-Alanine 240g

Cena: 35.00 zł 44.00 zł

ß-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem karnozyny, zwiększającym jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych (lactate threshold). Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej. Efektem działania ß-alaniny jest zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni, zarówno w przypa..

Warianty produktu:

Amarok Basic BCAA 300g Promocja

Amarok Basic BCAA 300g

Cena: 35.00 zł 44.00 zł

Aminokwasy rozgałęzione BCAA to grupa aminokwasów które musza być dostarczone z pożywienia, ponieważ organizm nie będzie w stanie zsyntetyzować ich samodzielnie. Są to równocześnie te aminokwasy, które odgrywają najwazniejszą rolę w tworzeniu anabolicznego srodowiska do wzrostu oraz regeneracji mięśni.Jeśli pamiętacie o tym że każdy trening uszkadza mięśnie, a im więcej komórek zostanie uszkodzonych tym lepiej, doskonale zrozumiecie zna..

Warianty produktu:

Amarok Basic Citruline 240g Promocja

Amarok Basic Citruline 240g

Cena: 47.00 zł 59.00 zł

Jabłczan Cytruliny jest suplementem o bardzo złożonym działaniu, choć najbardziej oczywistym i odczuwalnym jest jego udział w retencji azotu i wywołanie lepszego ukrwienia organizmu.Jabłczan cytruliny w prowadzonych wyraźnie poprawiał zdolności wysiłkowe i zmniejszał uczucie zmęczenia u badanych, a także korzystnie wpływał na równowagę kwasowo-zasadową i wychwyt zwrotny wodorowęglanów przez nerki. Jedną z najciekawszych własnośc jabłacz..

Warianty produktu:

Amarok Basic Creatine 300g Promocja

Amarok Basic Creatine 300g

Cena: 23.00 zł 29.00 zł

Kreatyna jest substancją wystepującą naturalnie w czerwonym mięsie, a równocześnie jednym z najbardziej efektywnych i przebadanych suplementów używanych w sporcie.Regularne stosowanie kreatyny pozwala na zwiększenie masy i siły mięśni, ogólną poprawę kondycji oraz przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości wysiłkowej.Kreatyna Amarok jest mikronizowana dla lepszego wchłaniania i krystalicznie czysta by zapewnić szybki i stabilny efekt...

Warianty produktu:

Amarok Basic Glutamine 300g Promocja

Amarok Basic Glutamine 300g

Cena: 38.00 zł 47.00 zł

L-glutamina jest aminokwasem intensywnie wykorzystywanym przez organizm, skoncentrowanym głównie w tkance mięśniowej. Podczas intensywnego treningu możemy stracić 50% tego aminokwasu za sprawą zmęczenia i stresu wywołanego wysiłkiem. Jako suplement L-glutamina wykazuje mnóstwo pozytywnych własności - redukuje katabolizm, przyspiesza tempo regeneracji, promouje dodatni poziom nitrogenu i ma znaczący wpływ na jakość pracy układu odpo..

Warianty produktu:

Amarok Basic HMB 300g Promocja

Amarok Basic HMB 300g

Cena: 38.00 zł 47.00 zł

HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.Organizm człowieka po każdym wytężonym wysiłku, przy długotrwałym stresie oraz w wyniku nieodpowiedniej diety wywołuje proces kataboliczny niszczący białka mięśniowe redukując w ten sposób masę mięśniową. Aby temu przeciwdziałać, mechanizm obronny człowieka..

Warianty produktu:

Amarok Basic Leucine 300g Promocja

Amarok Basic Leucine 300g

Cena: 39.00 zł 49.00 zł

Leucyna uznawana jest za najbardziej anaboliczny suplement znany w sporcie - dostarczamy Ci najwyzszej jakości leucynę dla budwoania twardej, suchej i efektownej muskulatury.Najważniejszym z udowodnionych elementów działania leucyny jest aktywacja szlaków M-TOR, które stymulują syntezę białek. Regularne sotsowanie leucyny wywołuje pozytywny balans nitrogenowy i pozwala budować pozbawioną tłuszczu masę mięśni...

Warianty produktu:

Amarok Basic TCM 300g Promocja

Amarok Basic TCM 300g

Cena: 44.00 zł 55.00 zł

Jabłczan kreatyny jest to związek powstały z połączenia 3 cząsteczek kreatyny z 1 cząsteczką kwasu jabłkowego. W naturalnych warunkach jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą rozpuszczalnością w wodzie niż monohydrat, a także większą stabilnością chemiczną, dzięki czemu jest bardziej odporny na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego. Ponadto obecny w jabłczanie kreatyny kwas jabłkowy w organizmie bierze udział w przemianach kwasów k..

Warianty produktu:

Amarok Be Charged 500g Promocja

Amarok Be Charged 500g

Cena: 60.00 zł 75.00 zł

BE CHARGED to kompletna formuła anaboliczno-regeneracyjna z dużą dawką CLA.Aminokwasy rozgałęzione BCAA (Leucyna, Izoleucyna i Walina) mają udowodnione działanie anaboliczne i anty kataboliczne. Co to znaczy? W najprostszych słowach pomagają postawić organizm "na nogi" po intensywnej sesji treningowej. Nieważne czy uprawiasz CrossFit, Street Workout czy MMA - każdy trening to ogromne obciążenie dla Twojego ciała. Aby maksymalnie szybko ..

Warianty produktu:

Amarok Be Energized 2000g Promocja

Amarok Be Energized 2000g

Cena: 39.00 zł 49.00 zł

Każdy wysiłek, a zwłaszcza intensywny trening wymaga fazy odpoczynku i regeneracji, która przebiega w kilku fazach. Pierwsza z nich nastepuje zaraz po wysiłku i trwa około 30 minut - w tej fazie organizm stara się powrócić do poziomu sprzed wysiłku. W fazie kolejnej, najważniejszej dla pełnej regeneracji a trwającej do około 2 godzin po wysiłku, organizm uzupełnia płyny i rozpoczyna regenerację tkanek. jest to najważniejsza faza regener..

Warianty produktu:

Amarok Be Flexible 300g Promocja

Amarok Be Flexible 300g

Cena: 46.00 zł 58.00 zł

BE FLEXIBLE to formuła,  która stworzona została przede wszystkim z myślą o intensywnie trenujących sportowcach, jak i osobach cierpiących na dolegliwości ze stawami. Poprzez występowanie w produkcie dużej dawki hydrolizatu kolagenu, siarczanu glukozaminy, siarczanu chondroityny oraz MSM stawy są odpowiednio nawilżone, jak i zregenerowane. Dbając o zdrowie stawów narażonych na duże obciążenia podczas treningów powinno się zapewnić ..

Warianty produktu:

Amarok Be Huge 300g Promocja

Amarok Be Huge 300g

Cena: 31.00 zł 39.00 zł

BE HUGE to suplement którego zadaniem jest szybkie zwiększenie Twojej siły dynamicznej i rozmiarów. Jest to możliwe dzięki zaawansowanemu połączeniu kompleksu węglowodanów o zróżnicowanym czasie wchłaniania z trzema formami kreatyny.Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych -  korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie. Zastoso..

Warianty produktu:

Amarok Be Hydrated 500g Promocja

Amarok Be Hydrated 500g

Cena: 19.00 zł 24.00 zł

BE HYDRATED stanowi optymalną kompozycję węglowodanów, składników mineralnych oraz witamin z grupy B, zapewniających równowagę wodno-elektrolitową organizmu w trakcie wysiłku fizycznego. Brzmi zbyt naukowo? A więc inaczej - to koncentrat napoju, który zapewni Ci maksymalne nawodnienie organizmu podczas Twojego treningu. Dostarczy także odpowiednią dawkę minerałów i elektrolitów niezbędnych do utrzymania zdolności organizmu do wysiłku.&n..

Warianty produktu:

Amarok Be Muscular More 1000g Promocja

Amarok Be Muscular More 1000g

Cena: 71.00 zł 89.00 zł

BE MUSCULAR MORE to nowa, ulepszona wersja naszego białka - obecnie składa się tylko z najszybciej wchłanialnych form - Izolatu i Hydrolizatu białek serwatkowych, aby jeszcze szybciej i lepiej regenerować i nabudowywać Wasze mięśnie.  W każdej porcji znajdziecie ponad 23g białka i solidną dawkę BCAA - skład który ma zapewnić optymalne wykorzystanie dostarczonego budulca przez Wasz organizm. Użyliśmy szybko wchłanialnych białek..

Warianty produktu:

Amarok Be Powerfull 500g Promocja

Amarok Be Powerfull 500g

Cena: 39.00 zł 49.00 zł

BE POWERFUL jest najnowocześniejszą skoncentrowaną potreningową formułą regeneracyjną. Po intensywnym treningu, mięśnie są w stanie podwyższonego stresu i wymagają odpowiedniego wsparcia w celu szybkiej regeneracji, torując drogę dla wzrostu siły i osiągów sportowych. BE POWERFUL wspomaga bardziej efektywną regenerację, pomaga zwalczyć zmęczenie mięśni , podnosi siłę mięśni, wytrzymałość i ogólną wydajność. Odpowiednia regeneracja ..

Warianty produktu:

Amarok Be Ready 360g Promocja

Amarok Be Ready 360g

Cena: 63.00 zł 79.00 zł

BE READY to suplement dla każdego z nas, każdego z codziennych bohaterów przezwyciężających własne słabości by stać się lepszymi. Stworzony by pomóc w najtrudniejszych chwilach, by dać energię do kolejnej walki i pokonania własnych demonów.Kombinacja 4 gramów BCAA z 3 gramami Beta Alaniny to formuła przesuwająca zmęczenie dużo dalej niż można się spodziewać. Ochraniając mięśnie z jednej strony, z drugiej wzmaga ich zdolność do ciężkiej ..

Warianty produktu:

Amarok Be Strong 300g Promocja

Amarok Be Strong 300g

Cena: 43.00 zł 54.00 zł

BE STRONG to niezwykłe połączenie HMB oraz Kreatyny - mix którego celem jest zwiększenie siły dynamicznej, podwyższenie tempa metabolizmu i zdolności wytrzymałościowych z jednoczesnym przyrostem wysokiej jakościowo masy ciała. Brzmi idealnie, jednak czy jest to możliwe?HMB uczestniczy w komórkowej syntezie cholesterolu, który jest niezbędny podczas naprawy i utrzymania integralności oraz stabilności błony komórkowej komórek mięśniowych...

Warianty produktu:

Amarok Perfect BCAA 420g Promocja

Amarok Perfect BCAA 420g

Cena: 55.00 zł 69.00 zł

PERFECT BCAA to doskonale znane Wam aminokwasy rozgałęzione, jednak skomponowane ze znacznie większą zawartością Leycyny - aby jeszcze bardziej zaktywizować i przyspieszyć proces regeneracji mięśni i skrócić okres ich całkowitej odbudowy.Stosunek 8:1:1 daje gwarancję optymalnego odżywienia mięśni i zalecany jest szczególnie dla osób obciążonych niezwykle intensywnymi treningami - szczególnie w okresie przygotowawczym przed zawodami.PERF..

Warianty produktu:

Amarok Perfect Boost 300g Promocja

Amarok Perfect Boost 300g

Cena: 63.00 zł 79.00 zł

Twój organizm wykorzystuje Testosteron w każdej aktywności - przy powiekszaniu masy mięśni, podnoszeniu poziomu siły i zwiekszaniu wydolności treningowej. Wysoki poziom tego hormonu ma kapitalne znaczenie dla ogólnej witalności, możliwości wysiłkowych organizmu i sprawności seksualnej. PERFECT BOOST ma za zadanie zoptymalizować poziom wolnego testosteronu, przy jednoczesnym ustabilizowaniu niekorzystnych efektów ubocznych.PERFECT BOOST ..

Warianty produktu:

Amarok Perfect Casein 900g Promocja

Amarok Perfect Casein 900g

Cena: 68.00 zł 85.00 zł

AMAROK PERFECT CASEIN nakarmi Twoje mięśnie wtedy, kiedy Ty nie możesz tego zrobić. Podczas długich przerw pomiędzy posiłkami i podczas snu mięśnie potrzebują paliwa. PERFECT CASEIN to specjalnie opracowana formuła która dostarcza w długim okresie czasu solidnej, 25 gramowej dawki białka pochodzącej w całości z kazeiny micelarnej do Twojego organizmu, dając mięśniom niezbędny do odbudowy i regeneracji budulec.Nasza specjalna formuła prz..

Warianty produktu:

Amarok Perfect CLA 90 tabl. Promocja

Amarok Perfect CLA 90 tabl.

Cena: 47.00 zł 59.00 zł

CLA (Conjugated Linoleic Acid - Sprzeżony kwas linolowy) jest zmodyfikowanym kwasem tłuszczowym występującym w niewielkich ilościach w naszym pożywieniu. PERFECT CLA poprzez działanie termogeniczne (zwiększające temperaturę ciała) wpływa bezpośrednio na redukcję tłuszczu zapasowego, oraz na zwiększenie produkcji energii pochodzącej z kwasów tłuszczowych. Energia uwolniona z kwasów tłuszczowych służy poprawieniu wytrzymałości ogólnej, cz..

Amarok Perfect Energy 30 tabl. Promocja

Amarok Perfect Energy 30 tabl.

Cena: 23.00 zł 29.00 zł

Masz wszystkiego dość? Nic Ci się nie chce? Myśl o kolejnym treningu wywołuje zgrzytanie zebów zamiast radosnego podniecenia i zaczynasz mysleć o zerwaniu więzi rodzinnych i towarzyskich z pomocą małokalibrowego karabinka?;)Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś w duchu "tak" PERFECT ENERGY to właśnie to czego potrzebujesz. Zafunduj sobie energetycznego kopa i pozwól łagodnie wprowadzić się w lepszy nastrój - wykorzystaj moc 6 bezpi..

Amarok Perfect Fat Cut 90 tabl. Promocja

Amarok Perfect Fat Cut 90 tabl.

Cena: 43.00 zł 54.00 zł

PERFECT FAT CUT to zaawansowany reduktor tłuszczu. Tak - reduktor - nie "spalacz".W przeciwieństwie do większości preparatów tego typu obecnych na rynku działanie PERFECT FAT CUT nie opiera się o sztucznie wywołana termogenezę, która choc skuteczna w efekcie osłabia organizm w dłuższym okresie czasu. PERFECT FAT CUT opiera się na całkowicie naturalnych i bezpiecznych składnikach, których odpowiednie połączenie gwarantuje przyspiesz..

Amarok Perfect ZMA 60 tabl. Promocja

Amarok Perfect ZMA 60 tabl.

Cena: 31.00 zł 39.00 zł

ZMA to unikalne połączenie wysoce biodostępnych form Cynku, Magnezu i Witaminy B6, którego głównym zadaniem jest wspomaganie gospodarki hormonalnej naszego organizmu.Połączenie Cynku, Magnezu i Witaminy B6 wpływa korzystnie na regenerację powysiłkową oraz regulację poziomu hormonów anabolicznych organizmu.GABA - działa relaksująco, wspomaga regenerację i tworzenie masy mięśniowej, przyspiesza powrót do zdrowia. Zwiększa wytrzymałość i p..

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.